A 2004. évi INTERMOT-on mutatta be a BMW a hagyományos sportmotor-koncepciókkal szakító K 1200 R-t, „minden idők legerősebb naked bike-ját”. Nyilvánvaló tanújelét adta vele annak, hogy kész nyíltan közszemlére tenni modelljei kimagasló teljesítményét, és nem riad vissza a merőben új formai megoldásoktól. A BMW K 1200 R számos ponton módosított utódja a 2008. évi INTERMOT kiállításon ünnepli premierjét a márka városi élményvilágának részeként. Az új K 1300 R a valaha gyártott legizmosabb BMW naked bike. 127 kW (173 LE) teljesítményének és 243 kilogramm menetkész tömegének köszönhetően kiváló menetdinamikai jellemzőkkel bír, ugyanakkor messzemenően kielégíti a vásárlók biztonságossággal, felszereltséggel és kényelemmel szemben támasztott fokozott igényeit. Ezzel még egyértelműbb a BMW vezető szerepe a nagy teljesítményű naked-bike-ok szegmensében.
A K 1300 R a K 1300 S teljesítmény-jellemzőit, biztonságát és műszaki megoldásait ötvöző power-roadster. Hajtása és futóműve is a sportváltozattól származik, de mindkettőt a nagy hengerűrtartalmú naked bike egyedi jellegéhez igazította a BMW Motorrad. Különösen ügyelt rá az új modell fejlesztésénél, hogy az ne csak élvezetesen, hanem biztonságosan vezethető legyen, továbbá minőségi részletekkel és látványos, férfias külsővel rendelkezzen.
Elődjéhez, a K 1200 R-hez képest módosított futómű-geometriával készül, ezért még jobb irányíthatóság és remek stabilitás jellemzi. A futómű műszaki sarokszámai ugyanazok, mint a K 1300 S-éi. A K 1200 R-hez viszonyítva minimális mértékben laposabb szögben áll a Duolever, és nagyobb a tengelytáv.
Mivel a BMW a motor levegőellátását is tökéletesítette, alig marad el valamivel a roadster 127 kW (173 LE) teljesítménye a K 1300 S-é mögött, és a nyomatékkal együtt lényegesen meghaladja az előző modellét. A K 1300 S-énél rövidebb tengelyáttétel (2,82 helyett 2,91) szintén pozitívan hat a gyorsulásra és a rugalmasságra.
| Motor típusa | Négyütemű, soros, vízhűtéses |
| Furat x Löket | 80/ 64,3 mm |
| Hengerek / szelepek | 4 / 4 |
| Hengerűrtartalom | 1293 köbcentiméter |
| Teljesítmény | 127kw/173 le/9250ford/perc |
| Nyomaték | 170Nm/8250ford |
| Sűrítési arány | 13,0:1 |
| Keverékképzés | BMS-K |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Indító rendszer | Elektromos |
| Tengelykapcsoló | többtárcsás, olajfürdős |
| Erőátvitel | 6 fokozatú körmös kapcsolású |
| Tengelyhajtás | kardánhajtás |
| Kormányszélesség | 785 mm |
| Váz típusa | Nagy belső nyomással alakított/szalagpréselt aluminium zártszelvényekből összeállított váz |
| Villaszög / Utánfutás | 60,4°/104,4mm |
| Felfüggesztés elöl | Duolever, több lengőkar |
| Felfüggesztés hátul | Paralever |
| Rugóút elöl / hátul | 115 / 135 mm |
| Kerékabroncs elöl | 3.5 x 17" |
| Kerékabroncs hátul | 5,5 x 17" |
| Fékek elöl | dupla tárcsás, 320 mm-es |
| Fékek hátul | Szimpla tárcsa, 265 mm |
| Gumiabroncs elöl | 120/70 ZR 17 |
| Gumiabroncs hátul | 180/55 ZR 17 |
| Üzemanyagtartály | 19 liter |
| Tengelytáv | 1585 mm |
| Ülés magasság | 820/790 mm |
| Önsúly, feltankolva | 243 kg |
| Végsebesség km/h | 250 felett |
| Gyorsulás 0-100 km/h | 2,9 mp |
| Fogyasztás 90 km/h seb. | 5,0 liter |
| Fogyasztás 120 km/h seb. | 5,8liter |
| 177 Váltóasszisztens | 117 700 Ft |
| 416 ESA II | 239 900 Ft |
|
430 Biztonsági csomag
530,650
|
133 100 Ft |
| 431 Dynamic csomag 177, 416, 519, 539, 560, 590, | 284 800 Ft |
| 519 Markolatfűtés | 63 500 Ft |
| 530 RDC ( Gumiabroncs levegőnyomás ellenőrző ) | 66 600 Ft |
| 539 Fedélzeti számítógép | 48 000 Ft |
| 560 Sport szélterelő | 55 800 Ft |
| 603 Riasztó | 66 600 Ft |
| 630 Integral ABS ( kikapcsolható ) | SZÉRIA |
| 650 ASC ( Kipörgésgátló ) | 97 500 Ft |
| 665 Csomagtartó váz | 37 200 Ft |
| 766 Komfort ülés ( fekete, 774-es opc. együtt nem rendelhető ) | 23 300 Ft |
| 774 Alacsony ülés | 0 Ft |